Filtrele
Markalar
Renk
Beden

Trafik Konisi

Günlük hayatınızda birçok alanda karşınıza çıkan koni şeklinde alt kısmı ağırlıklar ile sabitlenmiş cisimlerdir. Yol yapım çalışmalarında sıklıkla karşımıza çıkan koniler trafiği durdurmak ve kesmek için kullanılmaktadır. Pvc malzemesi ile yapılmış olan trafik konisi genellikle parlak renk kullanılarak üretilmektedir. Uyarı levhası olarak günlük yaşantınızın hemen hemen uyarı gerektiren bütün alanlarda kullanılmaktadır.

 

Trafik işaretleri, trafik levhaları her zaman önemlidir ve can güvenliği açısından insanlara avantaj sağlar. Bu malzemelerden biri olarak karşımıza çıkan trafik konisi, yine emniyet tedbirleri açısından çok önemli bir malzemedir. Özellikle yollarda oluşan arızalar, kazalar ve benzer riskler durumunda, bu nitelikli ürünlerin kullanılması çok büyük bir gerekliliktir. İnsanların gerekli emniyet tedbirlerini alması, uygulaması ancak sağlıklı malzemelerle birlikte mümkün olmaktadır. Dayanıklı malzemeden üretilmiş olan ve taşıma kancası bulunan ürün seçeneklerinin, daha kolay ve kullanışlı olduğu bilinmektedir. Özellikle de trafik levhaları üzerine monte edilebilen seçeneklerin, daha mantıklı ve avantajlı bir tercih olduğu bilinmektedir.

 

Reflektör desteği ile gece gündüz görülme özelliği, bu kaliteli ürünlerin ayrıcalığını göstermektedir. Hem soğuk hem de sıcak havalarda dayanıklılığı ile ortaya fırsat koyan ürün seçeneği, maksimum görüş avantajı ile birlikte uzak mesafeden bile fark edilmektedir. Ağırlık tabanı monte edilebilen seçeneklerin, darbeye karşı dayanıklı ve nitelikli yapısı da burada söz konusu olmaktadır. Özellikle de gerekli emniyet tedbirlerinin yollarda alınabilmesi için, bu ürünlerin çok büyük bir gereksinim olduğu da açıkça görülmektedir.

 

Trafik Konisi 75 cm

Boyutları ve standart yapısı ile birlikte, buradaki ürünlerin dünya standartlarında sonuçlarını görmek mümkün. Boş levhalı ve levhasız model seçeneklerinin yanı sıra, kırılmaz sağlıklı nitelikli ürün modellerini, burada her zaman değerlendirmek gerekmektedir. Özellikle de ikili reflektör yapısı ve standart modeli ile trafik konisi 75 cm boyutuyla karşımıza çıkmaktadır. Kullanılan bu ürünlerin insanlar için çok önemli ve avantajlı tedbirlerini yakından görmek gerekmektedir.

 

Trafik Konisi Fiyat

Pek çok farklı koni model olmakla birlikte, fiyatların uygun koşullarda olduğu görülmektedir. Sayfalarımıza her zaman kaliteli ve güvenilir ürünleri taşıyoruz. Nitelikli ürünlerin sağlam yapısı ve kullanışlı yönü, gerektiği zaman tedbir alma noktasında size büyük katkılar sağlamaktadır. Trafik konisi fiyat aralıkları uygun olmakla birlikte tedarik etmek istediğiniz sağlıklı ürünler sizin için büyük bir fırsat ortaya koyacaktır.

 

Trafik Konisi 75 cm Fiyat

Farklı boyutlarda nitelikli ürün seçenekleri, yine farklı alanlarda kullanılıyor ve kullananlara çok büyük katkı sağlıyor. Özellikle de emniyetli ve tedbirli bir alan oluşturma konusunda, bu ürünlerin kalitesi ve boyutları büyük bir önem ortaya koymaktadır. Trafik konisi 75 cm fiyat koşulları çok uygun sonuç gösterirken, müşteri memnuniyeti konusunda burada firmamızın devam eden çözümlerinden faydalanmanız çok önemli.

 

İnsanların ihtiyaçlarını karşılayan nitelikli ürünlerin burada ortaya koyduğu fırsat ve çözümlere bakmak gerekmektedir. Ekonomik ve avantajlı ürün yelpazesi, burada sizin için oldukça önemli imkânlar ortaya koymaktadır. Koruyucu tedbirleri alma açısından her bir sağlıklı malzemenin kendine uygun çözüm ve avantajları var. Tedarik noktasında firmamızın burada size sağlamış olduğu kolaylıklar, ürünleri daha iyi şartlarda elde etmek için büyük bir avantaj yaratmaktadır.

 

Trafik Konisi ve Önemi

 

Konilerin en büyük önemi uyarı levhası olarak kullanılmasıdır. Uyarı gerektiren bütün alanlarda trafik konisine ihtiyaç duyulmaktadır. Kullanan kişi tehlikenin ya da olayın önemli olduğunu belirterek karşı tarafında bu olayı ciddiye alamsı gerektiğini belirtmektedir. Özellikle trafikte kullanılan koniler hayati önem taşım aktadır. Trafik konilerin dikkate alınması olası kazalar ve aksiliklerden korunmanızı sağlar. Dikkat çekici ya da oldukça belirgin renklerden üretilmesi uzaktan fark edilmesini kolaylaştırmak içindir. Reklam tabelası için kullanıldığında bile dikkat çekmek amaçlı büyük ve canlı renklerin kullanıldığını görürsünüz.

 

Kullanım yeri ne olursa olsun trafik konisi görülen her yerde özellikle trafikte dikkat edilmesi gerek bir olay olduğu ve o alana yaklaşırken daha dikkatli olunması gerektiğini unutmayın. Sporcuların eğitim esnasında kullandıkları koniler küçük ebatlarda olmaktadır. Bu yüzden sadece eğitim esnasında kullanılabilir. Akan bir trafikte kullanılan koni hayati önem taşırken diğer alanlarda kullanılan koniler sadece dikkat çekmek amaçlı ve eğitim amaçlı kullanılmaktadır. Hayatınızın en önemli uyarı levhası trafikte kullanılan trafik konisi olmaktadır. Diğerleri sadece uyarı ve dikkat gerektiren olayları anlatmaktadır.

 

Trafik Konisi Ebatlarına Göre Kullanım Alanları

 

Yaklaşık olarak 5 farklı boyutlarda üretimi yapılmaktadır. En kısa trafik konisi 30 santimetre olarak üretildiği gibi en uzun koni ise 90 santimetre olarak üretilmektedir. Kısa koniler genellikle yol yapım çalışmalarında ya da sporcuların eğitimleri sırasında kullanılmaktadır. 50.70 ve 75 santimetre ebatlarında üretilen koniler uyarı amaçlı trafikte sıkça kullanılan konilerdir. En uzun olan 90 santimetre olan koni genellikle konser ya da etkinlikler de veya iş yeri önlerinde uyarı amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bu konilerin başka kullanım alanı ise iş yeri önlerinde reklam tabelası olarak kullanılmaktadır. Reklam tabelaları en uzun koni üzerinde afiş edilmektedir. En büyük koni daha dikkat çekici ve yüksek olduğu için reklam tabelası için en uygun olan konidir.

 

Trafik Konisi Nerelerde Kullanılır?

 

Trafik kazalarında trafiğin durdurulması için kullanılır. Araç bozulduğu zaman bekleme esnasında diğer araçlar için uyarı göstergesi olarak kullanılır. Yol yapım çalışmalarında trafiğin kesik olduğunu belirtmek amaçlı kullanılır. İş yeri ve depo gibi yerlerin önüne park edilmesin diye uyarı amaçlı kullanılır. Konser ya da etkinliklerde yer belirtmek amaçlı kullanılır. Ehliyet sınavlarında park yeri testi için sınır belirtmek amacıyla kullanılır. Futbol ya da atletizim sporlarıyla ilgilenen sporcuların antrenmanlarında kullanılır.

4 adet ürün bulunmuştur.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.