Filtrele
Kategoriler
Markalar
Renk
Beden
Diğer

Yüz Siperi

Yakın zamana kadar mesleki anlamda kolaylık sağlayan ürün seçeneği, günümüzde pandemi için gerçekten insanların güvendiği en önemli unsurlardan biri olmuştur. Özellikle damlacık yolu ile bulaşan bir hastalık konusunda, insanların kendi alacağı şahsi tedbirler ve çözümler büyük önem taşımaktadır. laboratuvar ve kimyasal ortam başta olmak üzere pek çok sektörde kullanılan yüz siperi, günümüzde insanların sağlıklı kalabilmek için yine güvendiği unsurlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Kaliteli ve güvenilir mekanizması ile birlikte ergonomik bir özellik sağlayan seçenek, kolay taşınır, kolay kullanılır ve hafif olarak insanlara büyük avantaj sağlar. Çalışılan pek çok sektörde gün boyunca bu tarz malzemelerin kullanılması büyük bir gerekliliktir. İnsanlar için önemli kolaylıkları ve kaliteli hizmeti sembolize eden ayrıcalıklar, buradaki sağlıklı ürün çözümleri ile beraber çok önemli fırsatlar yaratmaya devam etmektedir. Kullanışlı olduğu kadar avantajlı yapısı ile beraber buradaki ürün modellerini değerlendirmek, insanlar için iyi bir fırsat yaratmak durumundadır.

 

Yüz siperi, çalışmalar sırasında yüzü korumak amacıyla kullanılan iş güvenliği malzemesidir. İş yerlerinde çalışanların güvenliğini sağlamak amacıyla koruyucu malzemeler kullanılır. Koruyucu malzemelerin kullanılmasındaki amaç, işçiyi işten kaynaklı risklere karşı koruyarak; sağlık ve güvenliği korumaktır. İş güvenliği malzemeleri arasında yer alan yüz siperleri yüzü yaşanabilecek bir olumsuzluğa karşı korurken; gözlük modelleri, eldivenler ya da baretlerle birlikte iş güvenliği tam olarak sağlanmış olur.

 

Yüz koruyucu siperlikler, çalışma sırasında işçileri iş kazalarına karşı korurken; iş kazası sırasında yüz bölgesinde bulunan tüm organların ve cildin korunmasında görev yaparak; ağır yaralanma ya da darbelerin önüne geçilir.

 

Yüz Siperi Fiyat

Ürün kalitesi ve indirimli fiyat bakımından yapılan değerlendirmeler ile beraber önemli çözümleri burada gözden geçirmek mümkün olmaktadır. Rahat ve kullanışlı olduğu kadar kalite ve sağlık yönünden avantajlı ürün tercihleri, kesinlikle insanların doğru ve dikkatli seçeneklerini gündeme getirmeye devam etmektedir. Başarılı şekilde kullanılan ve kullanıldığı yerde önemli performans yaratan seçenekler, insanların memnuniyetini en iyi biçimde ortaya koymaya devam etmektedir. Yüz siperi fiyat aralıkları uygun olduğu gibi, rakamsal boyutları cazip seçenekler, kişinin bu ürünlere kolay yoldan ulaşmasını sağlamaktadır. İndirimli fiyatlarla birlikte kaliteli ürün tercihlerini burada değerlendirmek gerekmektedir. Yüz siperi fiyatları özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte tehlikelere karşı koruma sağladığı için mutlaka kullanılmalıdır.

 

Yüz siperi, yüz bölgesinde bulunan göz gibi organların ısı, kıvılcım ya da kimyasal maddeler karşısında korunmasını sağlarken; farklı özellikleri ve modelleri sayesinde korumayı arttırırken fiyatlarda da değişikliğe neden olur. Aşağı ve yukarı hareket kabiliyeti sayesinde farklı renklerde, kolay takılabilme özelliği ile yüz siperleri satışa sunulmaktadır.

 

Genel olarak yüz siperlerinde bulunması gereken özellikler;

 

Dengelenmiş ve modern, kullanımı rahat başlıklar

Çok yönlü kullanıma sahip ve bir dizi solunum cihazı sayesinde nefes sorunu yaşanmasını engeller.

Yüz, göz ve hatta kulak gibi organların korunması için entegre koruma

Hafif ve konforlu koruma

Kişi tarafından ayarlanabilir süspansiyon, yüze tam olarak optimum oturma ve ağırlık dağılımı için kumaş şeritler içerir.

Kullanıcılarına daha fazla konfor ve kontrol sağlamak amacıyla hava akışını baş üstü donanımına yönlendirmesini sağlar.

Kolay vizör değiştirme sistemi ve ekstra solunum koruma ve kimyasal ile çizilmeye karşı dirençli lensler mevcut olmalıdır.

Yüz siperleri ile ilgili çeşitliliği görerek, ihtiyaçlarınızı gideren özellikte yüz siperlerine sahip olmak için yapmanız gereken www.ismont.bilginetdemo.com internet adresimizden online olarak sipariş verebilir. Kaliteli ve güvenilir ürünlerimize en geç 3 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

 

Tam Yüz Siperi

Yüzün tamamını koruyan kaplayan ve güvenli hale getiren seçenekleri değerlendirmek çok önemli. İnsanlar her ne kadar maske takıyor olsa da, gözleri ve başı korumak için özellikle tam yüz siperi büyük bir gereklilik olmak durumundadır. Her türlü etken düşünülerek dikkate alınan bu ürün seçenekleri, sosyal mesafe ihlalinde dahi insanları koruyan avantajlar yaratmıştır.

 

Özellikle tüm dünyanın büyük bir salgınla uğraştığı süreçlerde, kaliteli aparatlarla beraber alınmış tedbirlerin çok büyük önemi ortaya çıkmaktadır. İnsanların memnuniyeti ve aynı zamanda ortaya çıkan hizmetin avantajları, buradaki kalite anlayışını en iyi biçimde gözler önüne getirmek durumundadır. Hassas ve güvenilir bir denge ile beraber buradaki ürün seçeneklerinin, kolaylık yönünden insanlara çok büyük katkısını görmek mümkün olmaktadır.

 

Yüz siperi kullanım amaçlarına göre modellerde de değişiklik göstermektedir. Yüz koruyucu siperlik rahat ve hafif olup, kullanım sırasında kişiyi yormaz. Mekanik etkilere karşı fenni gözlüklerle kullanılarak, gözler açısından önemli bir koruma sağlar. Sıvı kimyasal maddelerin kullanımı sırasında kullanılarak yüzü ve yüzdeki organları kimyasal maddelerin olumsuz etkilerine karşı korur.

 

Yüz siperlikleri özelliklerine göre, özellikle kimyasal madde kullanımı sırasında kullanılmalıdır. Ayrıca metal sıçramaları ve kaynak gibi kıvılcım söz konusu olan işlerde kıvılcımlara karşı korunmak için kullanılması gereklidir.

 

Tam Yüz Siperi Fiyat

Nitelikli ve sağlıklı ürünlerle birlikte bu ürünlerin çözüm olarak ortaya koyduğu sonuçlardan hemen herkesin gerekli yardımları alması çok önemlidir. Büyük bir kalite ve kabiliyet hassasiyeti ile ortaya çıkmış ürün formülleri, gerçekten dışa yansıtmış olduğu kaliteli görüntü ile çok iyi çözümler oluşturmaya devam etmektedir. Hem ürünlerin hem de kalitenin standartları burada gözden geçirilirken, tam yüz siperi fiyat aralıkları bu tarz ürünlere ulaşma konusunda size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti ve ilkeli davranışları konusunda insanların amaca uygun ürün seçeneklerini değerlendirmek çok iyi çözüm yaratmıştır. Son derece önemli ve ciddi fırsatlarla beraber, buradaki ciddi çözüm avantajlarını en iyi şartlarda değerlendirmek gerekmektedir. Uygun rakamlarla birlikte karşımıza çıkmış olan fırsatlar, bu tarz ürünlerin en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlamıştır.

 

Yüz Siperleri Ürünlerinin Kullanım Alanları

Yüz koruma amaçlı kullanılan yüz siperi;

 

Kaynak yapma,

Öğütme, yontma, ayırma, biçimlendirme, civatalama işlerinde,

Talaş çıkaran makinelerin kullanımında,

Presle demir sıcak işleme,

Artıkların parçalanması ve uzaklaştırılması işlemi,

Ergimiş maddelerle çalışma Radyant ısı ile çalışma Laboratuarlarda,

Kıvılcımlara karşı çalışmada,

Lazerle çalışma gibi işlerde yüz siperlikleri kullanılmalıdır.

2 adet ürün bulunmuştur.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.