Filtrele
Kategoriler
Marka
Renk
Beden

Göz Duşu

Gözlerimiz en hassas ve en önemli duyu organlarımızdan birisidir. Gözlerimiz olmadan hiçbir işi yapamayız. Bu yüzden göze zarar gelmemesi için göze zarar veren işlerde mutlaka koruyucu gözlük veya kimyasal maddelere karşı göz duşları bulundurulması gerekir. Eğer bu göz duşlarını kullanmazsak  gözlerimizi kaybedebilir, bir daha iş göremez hala getirmiş oluruz. Göze zarar veren bir şey olduğunda saniyeler bile çok önemlidir. Hemen müdahale edilmesi gerekir. Bu nedenle göz duşu göze zarar olabilecek iş yerlerinde mutlaka bulunulmalı kolay bulunacak yerde bulundurulmaları gerekir. Göze kimyasal madde asit, kostik, alkali bir maddeler değdiğinde ya da tahta, taş, toz kir metal çarpmaları gibi yaralamalarda göz duşları oldukça önem taşır.

Göz Duşu Solüsyonu

Nautral asit, alkali vb gibi kimyasal madde yaralanmalarında göz duşu solüsyonu büyük önem taşır anında müdahale edilmeli göz duşları hemen ulaşılacak göz önünde bulundurulması gerekir. Kimyasal madde çarpmasında saniyeler çok önemlidir, asit ve alkali gibi kimyasal maddeler PH derecesini değiştirerek korneanın yanmasına neden olur. Göz duşları gözde fosfat tamponu oluşturarak 1- 17 saniye içinde gözün korneasını koruyarak yanmasını önleyecektir. Asit için ayrı alkali için ayrı göz duşu kullanmasına gerek yoktur, Her ikisi için faydası olur.

Göz Duşu Nedir

Göz duşu nedir dediğimiz zaman şu şekilde ifade edilebilir; bu solüsyonlar gözleri kimyasal maddelere karşı koruyan ürünlerdir. İş sağlığı açısından oldukça önemlidir.

 • Göz duşları belli derneklerden onaylanmış test raporu elde edilmiş ce belgelidirler. Herhangi su tesislerini çekmenize alan açmanıza gerek yoktur.

 • Göz duşu istasyonlarını duvara vida ile monta edebilirsiniz. Aynalı, açık veya kapalı göz duşu çeşitleri de vardır. Kapalı olması nedeniyle içine toz kir nüfus etmez kendisini muhafaza eder.

 • Göz duşlarını rahatlıkla istediğiniz yere taşıyabilirsiniz, gözü yaralanan kişiyi göz duşunun yanına getirmeye gerek kalmayacaktır.

 • Göz duşları 3 yıl kullanım ömrü vardır ve kapalı kapaklı duşları içindeki ısı değişiminden etkilenmez, dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

Bu göz duşu şişelerin göz haznesi yumuşak yapıdadır, baş ve işaret parmağınızla göz haznesini sıkıp göze dayadığınızda gözün daha iyi açılmasını sağlayarak kırpmayı önler bu sayede daha iyi göz temizliği ve banyosu yapar. Göz banyosu jel şeklindedir ve kişi kendisi kolayca uygulayabilir. Sıvı şekilde olması daha kolay daha iyi temizlik imkanı sağlar.

Göz Duşu Seti

Ayrıca bu göz duşu seti küçük şişelerde olduğu için kolayca istediğiniz yere götürebilir bel çantası alet ve ilk yardım çantalarında kolayca taşıyabilirsiniz. Bu sayede oluşabilecek göz yaralanmalarda hemen ulaşabilirsiniz. Maliyeti azaltıcı seyyar taşınabilir durumdadır. Kolay taşınabilir ve kolay uygulanabilir olarak tasarlanmıştır. Göz duşu kapağını kolayca açabilir ergonomik göz haznesi sayence hızlıca ve gecikmeden doğrudan gözünüze uygulayabilirsiniz. Göz duşları 15 yılı aşkın kullanılmakta çalışma alanlarını daha güvenli hale getirir. Ayrıca bu ürünler ISO 22716 and 9001 kalite yönetimi sertifikası ve ISO 14001 çevre yönetimi sertifikası ayrıca Avrupa stantlarına uygun EN ve CE göre test edilmiş onaylanmıştır.

 • Göz Solüsyonu 2'li Duvara Monte
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat

1 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.