Filtrele
Kategoriler
Markalar
Renk
Beden
Diğer

Koruyucu Kulaklık

Çalışma ortamının bazı riskleri, insanların sağlığını olumsuz etkileyebilir. Gürültülü bir ortamda zaman içerisinde duyma kaybı, mesleki hastalık olarak görülebilir. Zamanında alınan tedbirler ile birlikte, bu tip sorunların önüne geçmek mümkündür. İş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda yönetmeliğe uygun davranan firmalar, kullandıkları ekipmanlarla birlikte önemli çözümler oluşturmaya devam etmektedir.

 

Rahatlıkla kullanılabilen koruyucu kulaklık seçenekleri, bazen kulağınıza bazen de barete takılacak seçenekler ile birlikte, tam da size muazzam bir ürün hassasiyeti sunmak durumundadır. Göz kamaştırıcı nitelikli ürünlerin buradaki geniş yelpazesi, indirimli ve uygun çözümlerle birlikte insanlara büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Belli bir standardı ve üst düzey ürünü benimsemiş üreticiler, sizin için burada sağlıklı modellerle beraber çok nitelikli çözümler yaratmaya devam etmektedir.

 

Dünya da birçok meslek çeşidi vardır. Bunların çoğunu ne yazık ki bilmiyoruz. Ya da bazıları önemli olupta önemsiz kategorisinde yer alabiliyor. İşte bu mesleklerden bazıları ise çok gürültülü bir ortam da çalışmak zorunda olan kişilerdir. Sesin çok fazla olduğu işyerlerinde çalışanlar koruyucu kulaklık kullanmadıkları takdir de ileride işitme kaybına neden olmaktadır. İşyerinde gürültü kaynakları; dokuma makinelerin çıkardığı sesler, elektrikli testere ve kompresörlerin çıkardığı seslerdir.

 

Meslek gruplarının çalışma ortamları incelenerek bazı seslerin insan kulağına olan zararı ve sesin şiddeti araştırılmıştır. Bu sesler;

 

Uçak motorlarının çıkardığı ses 150.db, Maden ocaklarının için bulunan ses 130.db, Ormancı Hizarlarının çıkardığı ses 120.db, İş Kompresörleri çıkardığı ses 115.db, Oto yolllar, gemi makine dairesi çıkardığı ses 110.db, Ağır traktörler, Deniz motorları çıkardığı ses 105.db, Traktörlerin tarlaları biçerkesn çıkardığı ses 100.db, Çay makineleri çıkardığı ses 95.db, Sokak gürültüsü çıkardığı ses 85.db.

 

Kulak Koruyucu Kulaklık

Kulakları koruyan ve kulak zarını gürültüye karşı muhafaza eden seçenekler, uzun vadeli kullanımla birlikte insanlara büyük avantajlar sağlıyor. Duyma kaybını tamamen ortadan kaldıracak seçenekler, sağlıklı bir ortamda çalışmak için yine personele çok büyük katkılar sunmak durumundadır. Tam da burada farklı ürün modelleri ve çeşitleri ile birlikte, kulak koruyucu kulaklık karşımıza gelmektedir. Koruyucu özelliği ve muazzam bütünlüğü ile buradaki ürün tercihinin iyi bir fırsat yarattığını hemen gözlemlemek mümkün olmaktadır. Kalite bakımından önemli bir değer olarak gördüğümüz seçenekler, aynı zamanda burada yaratmış olduğu bütünlükle beraber, kaliteli ve ideal bir sonucu gözler önüne getirmektedir.

 

Ses Koruyucu Kulaklık

Sese karşı kulaklarımızı koruyan ve gerekli tedbir alan aparat modellerinin, sağlık ve güvenlik ekipmanları noktasında önemli bir sonucu var. Aynı zamanda kaliteyi tedarik etme noktasında, buradaki sağlıklı ürün fırsatlarından faydalanmak çok önemlidir. Ses koruyucu kulaklık model seçenekleri ve insanların karşısına çıkan avantajlar, gerçekten dikkatlice takip edilmesi gereken bir sonuç yaratmıştır. Göz kamaştırıcı ve sağlıklı olduğu gibi fırsat yönünden avantaj sağlayan seçenekleri, buradaki geniş imkânlarla değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Hemen irtibata geçip, kaliteli ürün modellerini ortaya koyduğu fırsat avantajları ile gözden geçirebilirsiniz.

 

Sesten Koruyucu Kulaklık

Teknolojinin ilerlemesi ve dünyanın sürekli değişmesinden dolayı bir çok meslek yeniden ortaya çıkmıştır. Bunlar uçaklar gibi. Uçakların bir yolcu taşıma aracı olmasından sonra artık bununla ilgili meslekler varoldu. Uçağın çıkardığı ses kulaklara zarar vermektedir. Bu ortamda sesten koruyucu kulaklık kullanılması gerekmektedir. Koruyucu kulaklığı bir iş kıyafeti olarak da düşünülebilir. Örneğin hastanede beyaz gömlekler giyip, koridorda koşarak giden kişilerin doktor olduğunu anlıyoruz. Beyaz gömleklerin doktorların iş kıyafetleridir. Koruyucu kulaklar da çalışanların bir iş kıyafetidir. Koruyucu kulaklık belli zaman sonra kulakta terleme yapabilmektedir. Bu sıkıntıya neden olup kulaktan çıkarılmaması gerekmektedir. Bunun için kulaklığın iç yüzeyine yerleştirilen kullanılıp, atılan hijyenik kulak petleri mevcuttur. Bu kulak petleri kullanılarak terlemenin önüne geçilebilir. Bazen yanılgıya düşüp, kulak tıkaçları kullanılmaktadır. Kulak tıkaçları sesi belli bir düzeye kadar kulağa zarar vermeyecek şekilde korumaktadır. İşyerleri için kullanıma uygun değildir. Ses tıkaçları insan sesini engelleyip, duyulmamasını sağlamaktadır. Bu tıkaçlar evde, çok kalabalık ofis ortamında kullanıma uygundur.

 

Koruyucu Kulaklık Fiyatları

Gürültünün çok olduğu işyerlerinde koruyucu kulaklık nasıl kulllanılacağı ile ilgili bilgilendirme yapılmalıdır. Toplumumuz insan vücudunun her şeye dayanabileceğini inancındadır. Sağlığın nasıl ve ne kadar bozulacağı ile ilgili çok fazla bilgi sahibi değillerdir. Kulak zarı çok hassas bir organdır. Çok yüksek ve sürekli aynı sese maruz kalması işitme kaybına neden olmaktadır. İşitme kaybı yaşayan kişilerin %90’nında psikolojik sorunlar ortaya çıkmıştır. Bu yüzden koruyucu kulaklığın gürültünün çok yüksek olan işyerlerin de çalışanların kullanılması mecburidir. Bu mecburiyete çözüm sunan markamız uygun koruyucu kulaklık fiyatları ile hizmetinizdedir. İşveren hem kendisi hem çalışanlarını düşünerek hareket etmesi gerekmektedir. Belli aralıklarla kulak muayenesine gidilerek kontrol edilmelidir. Daha duyarı davranan işyerlerin bbeli bir doktor veya hastane ile anlaşıp. Belli bir dönem de doktorları işyerlerine getirerek çalışanların işitime kayıpları ile ilgili gereki kontrolleri yapmalıdır. Bu sayede işitme kayıplarının önüne geçilip, çalışanları sağlığı kontrol altında tutulmalıdır. Her şeyin satın alındığı bu hayatta sağlığımızı satın alabilecek bir kurum bulunmamaktadır.

 

Kulak Koruyucu Kulaklık Fiyatları

Gürültüye karşı kulaklarımızı koruyan ürün seçenekleri, gerçekten sağlıklı iş güvenliği ekipmanları içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Nitelikli ve sağlıklı olarak gördüğümüz ürün kalitesini, geniş bir yelpaze avantajı ile değerlendirmek önemlidir. Kulak koruyucu kulaklık fiyatları insanlara sağlamış olduğu imkânlar, gerçekten yakından değerlendirilmesi gereken bir sonucu gözler önüne getirmektedir.

 

İrtibata geçtiğiniz firmanın güvenilir ürünler size kolaylık sağlarken, bu kolaylık ve avantajlar gerçekten sağlıklı bir tercih neticesinde önemli bir sonuç yaratmaya devam etmiştir. Fiyatı, kalitesi ve avantajları uygun seçenekler ile birlikte, pek çok kişinin bu nitelikte ürünlerden istifade etmesi çok önemli olacaktır. Sağlıklı kullanım unsurları, koruyucu ve nitelikli yapısı ile beraber, insanlara gereken desteği her zaman vermek durumundadır.

 

17 adet ürün bulunmuştur.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.