Filtrele
Kategoriler
Markalar
Renk
Beden

Çapak Gözlüğü Çeşitleri

Üretim esnasında makinelerle çalışıldığında, belli bir takım riskler ortaya çıkar. Metal, ahşap, plastik pek çok unsurun, özellikle çapak sıçrattığı bilinmektedir. Çapak sıçramalarına karşı alınacak tedbirler içerisinde, koruyucu bir gözlük her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Pek çok firmanın bu konuda önceden tedbir alması, iş kazalarının önüne geçecek çözümler oluşturmaktadır. Ergonomik, rahat ve fonksiyonel bir şekilde üretilmiş kullanıma uygun gözlük seçenekleri, koruyucu etkisi ile insanlara çok büyük katkı sağlamaktadır. Son derece eşsiz ürün modellerini, geniş bir yelpaze ile burada görmek mümkün. Özellikle markası ve güvencesi ile insanları memnun eden seçenekler, aynı zamanda ergonomik kullanım konusunda standart modeller olarak kendini göstermektedir. Çapak gözlüğü çok sağlıklı bir ürün olmakla beraber, pek çok sektörde kullanılması zaruret oluşturan bir unsurdur. Bu tip ihtiyaçlarınızı giderme noktasında, güvendiğiniz bir firmanın size sunacağı imkânlar, hem ürün kalitesi hem de fiyatlar noktasında istediğiniz sonuçları gösterecektir. Çapak gözlüğü nedir, iş ortamında çeşitli tehlikeler bulunmaktadır. Bunlar insan vücuduna çeşitli zararlar verir. Göze verilen zararlara baktığımız zaman iş ortamında karşılaştığımız darbe, sıcaklık, tozlar, radyasyonlar, kimyasal maddeler oldukça zarar vericidir. Bu durumda gözün özel olarak korunması gerekmektedir. Bu koruyucu görevi üstlenen birçok gözlük vardır. Bunlardan biri de çapak gözlükleridir. Çapak gözlükleri kullanılmadığı zaman ortaya çıkacak bir çok tehlike söz konusudur. Gözün için herhangi bir cisim girmesi sonucu sadece göze zarar gelmeyecek ve göz etrafındaki kemiklerde bu olaydan zarar görebilmektedir. Bununla birlikte göze toz girmesi gözün mikrop kapmasını sağlayabileceği gibi ışına ve radyasyona mahkum kalmakta gözün oldukça zarar görüp görme kaybına kadar yol açabilmektedir. Bu koruyucu gözlükler hafif, dışarıdan gelecek darbe ve cisimlere karşı dayaklı, yanlardan destek vererek koruyucu olmalıdır. Ayrıca görüş alanı geniş olup bulanık olmamalıdır. Bu gözlükler cam gibi kırılgan olmayıp polikarbonat maddeyle üretilerek hem üç kat daha hafif hem de daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda bu gözlüklerin uzun ömürlü olması da dayanıklı olması kadar önemlidir. Eğer gözlük dayanıklı ve uzun ömürlü değilse iş sırasında gelebilecek zararı da arttırabilir. nü kullanmak kadar gözlüğün dayanıklı olması da kişinin göz sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Şeffaf Çapak Gözlüğü

Şeffaf, nitelikli ve kullanışlı ürünlerle beraber, gözü korumak ve gerekli tedbirleri zamanında almak mümkün. Özellikle de seri üretim esnasında yüksek performans hedefleyen pek çok firmanın, çalışan kesimi korumak için alacağı tedbirler büyük bir önem ortaya koymaktadır. Işık ve görüntüyü bozmayan şeffaf çapak gözlüğü, aynı zamanda çapak ve benzer unsurların göze ulaşmasını engellemektedir. Bir şekilde koruyucu ekipman olarak sınıflandırılmış olduğumuz bu nitelikli ürün seçenekleri, kolayca tedarik edebileceğiniz sağlıklı bir ürünü gözler önüne getirmektedir. Hemen harekete geçip, burada vereceğiniz siparişler ile birlikte bu sağlıklı ürünlere sahip olmanız çok kolaydır. Görüntü ve kabiliyet bakımından önemli özelliği ön plana getiren seçenekler, emniyetli ve sağlıklı koşullarla birlikte gerçekten göz kamaştırıcı bir sonuç yaratmak durumundadır.

Çapak Gözlüğü Özellikleri

Geniş bir görüntü sağlıyor olmalı Yan korumaları dayanıklı olmalı Ayarlanabilir bir çerçeveye sahip olmalı Buğulanma yapmamalı Polikarbonat maddeden imal edilip dayanıklı olmalıdır. Birçok ülkede hemen hemen her gün bir sürü insan göz yaralanması yaşamaktadır. İş yerinde gözlük kullanmayarak veya belirtilen özelliklere sahip gözlük kullanmayarak göz yaralanmasına maruz kalmaktadır. Bu yaralanmalar bazen küçük olabilmekle birlikte bazen de görme kaybına kadar yol açabilmektedir. Yapılan araştırmalar göre bu gözlükleri kullanmak göz yaralanmasını ve olası tehlikelerden dolayı meydan gelebilecek görme kaybını %90 kadar azaltabilmektedir. Bu yüzden bu gözlükleri kullanmak bu kadar önemlidir. Çapak Gözlükleri duruma göre de değişmektedir. Bu yüzden kişi kendine en uygun gözlüğü almalıdır.Usta çapak gözlüğü Yeni uta çapak gözlüğü Yeni usta çapak gözlüğü şeffaf çerçeveli gibi değişen türleri de vardır birey kendine en uygun olanı seçmelidir. Bu gözlüklerde V ve S işaretleri de vardır. V işareti objektifin fotoremik olduğunu gösterirken S işareti ise objektifin özel renk tonuna sahip olduğunu göstermektedir.

Çapak Gözlüğü Fiyatları

Şeffaf, nitelikli ve kullanışlı yapısı ile bu ürünlerin ekonomik boyutlarda sonuçlarını da gözden geçirmek gerekmektedir. Çapak gözlüğü fiyatları makul olduğu gibi, indirimli ve kaliteli seçeneklerle burada yaptığınız değerlendirmeler, daha avantajlı bir sonuç yaratmaya devam etmektedir. Yıllardan beri insanlar için güvenilir özgüven ve çözüm yaratmış seçenekler, kaliteli ürün değerlendirmesi ile yine son derece avantajlı bir fırsat oluşturmaya devam ediyor. Rahatlıkla elde edip rahatlıkla alabileceğiniz seçenekler, vereceğiniz siparişlerle beraber size çok büyük destek sağlamaya devam edecektir. Çapak gözlüğü fiyatları satış yapılan yere göre farklılık göstermekle birlikte bu farklılık çok yüksek değildir. Çapak gözlüklerinin fiyatları oldukça ekonomiktir. Ancak önemli olan dayanıklı ve uygun maddelerden üretilmiş olmasıdır. Aksi takdirde zararı önleyemeyeceği için fiyatının bir önemi kalmayacaktır. Sitemizden Çapak gözlüklerine ulaşıp gereken özelliklere sahip olan ürünlerimizden faydalanıp sahip olabilirsiniz. Burada geniş ve anlamlı bir ürün yelpazesinin yanı sıra, memnuniyet noktasında yine insanların beklentilerini karşılayan çözümleri daha yakından görmek mümkün olmaktadır. Avantajlı ve nitelikte ürün seçenekleri, aynı zamanda yarattığı fırsat ve çözümleri ile birlikte herkesin değerlendirmesi gereken sonuçları ortaya koymaktadır. Eşsiz bir bütünlük ve nitelikle beraber, kalite seviyesini buradaki ürün çözümleri ile değerlendirmek mümkün olmaktadır. İnsanların karşısına çıkmış olan çapak gözlüğü fiyatları ve çeşitleri, her biri nitelikli model şeklinde sonuçlarla bir beklenen avantajları gözler önüne getirmektedir.

3 adet ürün bulunmuştur.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.