Filtrele
Kategoriler
Markalar
Renk
Beden

İş Gözlüğü Modelleri

Fabrikalarda ve işletmelerde çok yoğun çalışılan ortamlarda genellikle tehlike önleyici olarak kişilerin can kaybının önlenmesi ve iş kazalarının önüne geçilmesi için iş gözlüğü çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bireyler bu gözlük sayesinde kazaların 1 adım önüne geçmesi amacı ile önlem almaktadırlar. Koruyucu olan gözlük çeşitleri ile mevcuttur. Kişi işe başladığı an itibaren takmalı ve bitene kadar çıkarılmalıdır. Oluşan kazalar göze temas etmemesi adına önüne geçmesi için kullanılır. Her kişiye uygun olup özel olarak üretilir. Bütün meslekler için kullanılmakla beraber sağlık problemlerin önüne geçmesi adına öncülük yapar. Meslek hastalarına uğramamak adına çalışma süresince kullanılan malzeme çeşididir. Günümüz de dikkat edilmediği konusunda iş kazaları meydana gelmektedir. Göz yaralanmaları gibi sorunlarla kişi karşılaşabilir. Bu gibi durumlar da asla ihmal edilmemeli ve sağlık kuruluşuna gidilmelidir. Bu kazaların önüne geçmek için iş gözlüğü muhakkak zorunlu bir şekilde takılmalıdır. Genellikle toz, çapak ve buna benzer sıçrayan cisimlere karşı gözü koruyan seçenekler, iş güvenliği konusunda çok nitelikli ürünler kategorisinde bulunuyor. Son derece hassas ve muazzam yapısı ile kaliteli gözlük modellerinin değişik sektörlerde insanlara büyük katkısı bulunmaktadır. Şeffaf gözlük modellerinin birbirinden farklı yapısı ve şık tasarımları, çalışan kesim için ihtiyaç karşılamak durumundadır. Pek çok değişik sektörde olduğu gibi, montaj, üretim ve kaynakçılık sektöründe, gözü koruma noktasında değişik iş gözlüğü modellerinden faydalanmak büyük bir gereklilik olmaktadır. Değişik şekillerde üretilmiş iş gözlüğü model seçenekleri, özellikle çalışan kesimin en önemli uzuvlarını korumak için nitelikli bir yapıyı gözler önüne getirmektedir. Ergonomik ve fonksiyonel özelliklere sahip olan ürünler, kullanışlı ve avantajlı sonuçlarla karşınıza çıkmaktadır. İş gözlükleri takıldığı zaman kişi rahat çalışır Göze gelebilecek her türlü nesne ve cisimler sayesinde gözlükler korur Sadece göz yaralanmaları değil gözün içine gelen her parçanın kemik ve dokulara zarar vereceğinden dolayı önem alınması çok faydalıdır. Kaynak işleri yapan bir işçi gözlük taktığında daha verimli çalışır ve olası sorunların önüne geçmektedir.

Buğulanmaz İş Gözlüğü

Özellikle çalışırken rahat etmeniz konusunda, koruyucu aparatların ortama uyumlu olması çok önemli. Eğer bir gözlük kullanıyorsanız bunun buhardan etkilenmemesi gerekiyor. Aksi takdirde çalışma performansını ortaya koymak zor olacaktır. Buğulanmaz cam özelliği ile tam da aradığınız sonuçları gösteren buğulanmaz iş gözlüğü, rahat çalışma pozisyonunda gerçekten doğru bir tercih olarak karşımıza gelmektedir. Pek çok kişinin buradaki sağlıklı ürünlerle birlikte, nitelikli ürün fırsatlarını değerlendirme daha kolay olmaktadır. Hızlı ve avantajlı çözümü arayıp bulma noktasında, buradaki sağlıklı ürünler işinizi daha kolay hale getirecektir. Değişik renkler ve muazzam bütünlükle birlikte, şeffaf ve saydam görüntü bütünlüğü ürün kalitesini en iyi şekilde ön plana getirmek durumundadır. Burada nitelikli çözüm olarak görmüş olduğumuz seçenekler, çalışırken özellikle personel kesimini koruyacak muazzam bir bütünlüğü göstermektedir.

Koruyucu İş Gözlüğü

Gerek normal klasik gözlük görüntüsü, gerekse de standart ötesinde yanlardan tamamen gözü kavrayan seçenekler, her türlü özelliği ile insanlar için koruyucu etki özelliğini gözler önüne getirecektir. Muazzam derecedeki malzemeler ile birlikte önemli niteliği kendi bünyesinde bulundurmuş olan koruyucu iş gözlüğü, kullanan kişilere çok büyük katkısıyla kendini göstermektedir. Mesleki anlamda pek çok sektörde başarılı çalışmalar yapabilmek için, insanların özellikle her şeyden önce kendini güvende hissetmesi gerekiyor. Burada karşınıza çıkmış olan sağlıklı gözlük modelleri, insanların kendini rahat ve emniyette hissetmesi için iyi bir fırsat ortaya koymaktadır. Koruyuculuğu çok faydalı olup her bireyin kullanılması zorunludur. Zorunlu hale gelen koruyucu iş gözlüğü bazı kişiler tarafından takınmayıp kazaların önüne geçmek yerine sorunlarla karşılaşır. Kurum ve kuruluşlar iş veren olarak çalıştırılan işçilerin can ve mal kaybını önlemek amacı ile önlem alırlar. Bu önlemler doğrultusunda iş kazaları öne geçmektedir. Koruyucu olan gözlükler göze gelen cisimleri engelleyerek kişinin rahat bir şekilde çalışmasını sağlar. Kolaylık sağlaması bakımından kişi işlerini hızlı bir şekilde bitirir ve can kaybının önüne geçer. Tabi bu durum her kişi için bir değildir. Çünkü bazı kişiler gözlük takmayan hoşlanmazken bazıları ise oluşabilecek her türlü kazalara yönelik önlem alır. Ne olursa olsun önlem almakta çok fayda vardır. İş gözlüklerin takılması durumunda alınan önlemler;

Şeffaf İş Gözlüğü

Günümüzde artık çalışan işçiler için şeffaf iş gözlüğü zorunlu hale geldiği gibi kişinin oluşabilecek kazaların önüne geçmesi adına iş verenler gerekli önlemleri almaktadır. Koruyucu şeffaf iş gözlüğü takmadan asla verilen işleri yapmamalısınız aksi takdirde gözüne gelen her cisim ciddi kazalara öncülük tanımaktadır. O yüzden hep tedbirli olunmalı, zorunlu olarak takılmalıdır. Sizler de iş gözlüklerini alıp kazaların önüne geçmesi adına sitemizden bu ürünleri alıp kazaların önüne geçebilirsiniz.

İş Gözlüğü Fiyatları

Çok avantajlı olup her iş alanında zorunlu olarak kullanılmalıdır. İhtiyaç duyulan iş gözlükleri yaşamın kazaların önüne geçmek adına öncülük tanır ve iş gözlüğü fiyatları da bu nedenle uygunuygum avantajlar sunmaya çalışır. Faydaları gözleri koruyup kazaların önüne 1 adım geçmek ve gözle temas eden cisimlerin göze gelmemesi adına faydalıdır. Zorunlu olduğu halde gözlük kullanmayan kişi her türlü kazaya maruz kalabilir. Sadece göz yaralanmaları değil, göz içinde bulunan kemik ve dokularda zarar görebilir. Uçucu sıçrayıcı gibi cisimlerin göze temas etmemesi adına mutlaka işe başlandığı zaman takılmalı ve iş sonuna kadar çıkarılmamalıdır. İş gözlüğü ürünlerini en uygun fiyatlarla www.ismont.com.tr adresinde bulabilirsiniz.Genel anlamda ekonomik cazip ve avantajlı seçenekleri, burada yaratmış olduğu fırsatlarla değerlendirmek mümkün olmaktadır. Cazip ve nitelikli çözümlerin yanı sıra kaliteyi değerlendirdiğiniz zaman, ürünlerin hem görüntüsü hem de fiyatları büyük bir gereklilik ve değer ortaya koymaktadır. Son derece uygun koşullarda karşımıza çıkmış olan iş gözlüğü fiyatları, bu ürünleri değerlendirmek için önemli bir fırsat sağlamaktadır. Nitelikli bir değer ve kaliteli bir bütünlük bakımından, buradaki ürün çözümlerini en iyi şartlarda gözden geçirmek gerekmektedir. Son derece dikkatli bir biçimde ürün hassasiyetini değerlendirmek isteyen uzmanlar, güvenilir ve kaliteli çalışmalarla birlikte göz kamaştırıcı bir hizmeti desteklemeye devam etmektedir.

27 adet ürün bulunmuştur.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.