Filtrele
Kategoriler
Markalar
Renk
Beden
Cinsiyet

Lateks Eldiven Nedir?

Çalışma ortamında insanlar için kaliteli ve performansı yüksek eldiven modellerinin iyi bir sonuç ortaya koyduğu görülmektedir. Önemli bir teknolojinin kaliteli ürünler üzerindeki etkisi bilinirken, üretim boyutları ile birlikte burada karşımıza çıkan seçeneklerin koruyucu malzemeler bakımından önemini ve avantajını en nitelikli şekilde görmek ve göstermek mümkün olmaktadır. Esnek yapısı, pratik kullanım avantajları ile birlikte, pek çok sektörde koruyucu malzeme olarak lateks eldiven karşımıza çıkmıştır. Esnek, kullanışlı ve çözüm oluşturan sonuçlarla birlikte, sağlık sektörü başta olmak üzere pek çok yerde bu eldiven modellerinin önemli bir proje sonucu avantaj yarattığı görülmektedir. Kullanan kişilerin sağlıklı ve nitelikli hizmetlerden faydalanması önemli olduğu gibi, yine kullanılan sektörde beklenen performans bu kaliteli malzemeler ile birlikte çok iyi sonuç yaratmıştır. Gerek ev işlerinde gerek iş yerlerinizde çalışırken oldukça yardımcı olan bu ürünler sizlerin güvenli bir şekilde çalışmasına destek oluyor. Ellerinizin korunmasında bir numaralı rol alan lateks eldivenler sayesinde elleriniz yıpranmadan pek çok işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Oldukça hafif olan bu ürünün ince dokusu sayesinde ellerinizde eldiven varmış gibi hissettirmiyor. Hem ellerinize hem de cebinize dost bir ürün olmakla birlikte fiyatı da oldukça cazip avantajlar yaratıyor. Kullanmakta kesinlikle zorluk çekmeyeceğiniz lateks eldivenlerin ucuzluğu sayesinde hemen ürüne sahip olup çalışırken kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünleri web sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Dilediğiniz an siparişinizi vererek hızlıca teslim alabilir ve günlük hayatta ya da iş yerlerinizde kullanabilirsiniz. Çok işlevli lateks eldivenler sizlerin işlerini inanılmaz kolaylaştıracak hünerlere sahip bir güvenlik ürünüdür. Çalışanlarınıza da gönül rahatlığı ile tavsiye edebilir ve iş esnasında ellerini korumaları için eldiven kullanmasını önerebilirsiniz.

Siyah Lateks Eldiven

Kullandığınız eldivenlerin rengine göre farklı sektör ve farklı bölüm sonuçları ortaya çıkmaktadır. Sağlık anlamına gelmiş çözümlerle beraber, nitelikli ve kaliteli malzemelerin eldiven üretimi konusunda çok nitelikli sonuçlarını yakından görüyoruz. Burada kalite ve sağlık performans anlamında karşımıza çıkmış olan siyah lateks eldiven, kullanan kişilere çok önemli bir pozisyonda avantaj sağlamaktadır. Memnuniyeti, sağlığı ve gerekliliği ön planda tutmuş üretim boyutları sayesinde, birbirinden farklı eldiven modellerinin insanlara yapmış olduğu büyük katkıları yakından görmek önemli olacaktır.

Renkli Lateks Eldiven

Değişik şekilde renk özellikleri ile birlikte, eldiven modellerinin yine farklı sektörde ve farklı departmanlarda önemli çözümleri karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de sektöre sağlamış olduğu avantajlar ile birlikte, renkli lateks eldiven insanların kolay kullanımına destek sağlayan muazzam bir ürün ve üretim boyutunu göstermektedir. Müşterisine daha iyi ve kaliteli bir sunum imkânı ortaya koymak isteyen firmalar için, burada göz kamaştırıcı çözümler dikkat çekmektedir. Her biri belli bir takım avantajlar yaratmış olan eldiven modellerinin, hem üretim malzemesi hem de rengi ile birlikte farklı sektörlerde ideal sonuçları dikkat çekmektedir.

Renkli Lateks Eldiven Fiyatları

Günümüz koşullarına uygun kaliteli eldiven modellerinin, yüksek standartlarda cazip sonuçlarını en iyi çerçevede görmek önemlidir. Burada yarattığı enerji ve üst düzey performans ile beraber kaliteye yaklaşım göstermiş uzman firmaların, daha sağlıklı çözümleri yakından takip ettiği görülmektedir. Sizin için ve takip eden herkes için önemli çözüm anlamına gelecek çalışmalarla birlikte, kaliteyi ve standartları en iyi çerçevede ve perspektifte değerlendirmek iyi bir sonuç yaratmaktadır. Bununla beraber renkli lateks eldiven fiyatları uygun olduğu gibi, rakamsal boyutlarda ortaya çıkan cazip sonuçlar, bu eldiven modellerine sahip olmak isteyen insanlar için gerçekten kapsamlı bir çözüm ve proje üretmeye devam etmiştir. Tamamen sağlıklı malzemeden yapılmış uzun süre dayanıklı yapısı ile dikkat çeken eldiven modellerinin, kalitesi yönünden ve kullanım avantajları yönünden insanlara çok büyük katkısını yakından görmek mümkün olmaktadır. Çok renkli değişik çeşitli seçenekler ile birlikte uygun fiyatlar burada sizin için kolaylık oluşturmaktadır.

Lateks Eldiven Özellikleri

EN388 2122 kalite standartlarına uygun imal edilmiştir. Lateks eldiven özellikleri ve kullanım alanlarına göre farklılık taşımaktadır. Muayene lateks eldivenleri ile lateks kaplama eldivenleri mevcuttur. Yapım imalat ve kullanım alanlarına göre özellikleri de farklılık taşımaktadır. Polyester üzeri lateks kaplama eldivenleri, doğal pollycotton astar kullanılarak bilek kısımları lastikli yapılmıştır. Diğer lateks eldivenler ise parmak uçları pütürlü ve elden kolay kaymaz yapı kazandırılmıştır. Pudralı, pudrasız, yarı protein özellik kazandırılmıştır. Lateks plastik tek kullanımlı pudrasız muayene eldiveni Pudralı lateks terletmez ameliyat eldivenleridir. Polimer kaplı lateks eldivenler aynı zamanda online klorlu da olabilmektedir. Her ele uygun bedende üretimi sağlanmaktadır. Birçok iş alanında işi kolaylaştıran ve işin daha güvenli, garantili, ekonomik yürütülmesi amacı ile tercih edilmektedir. Direk ele temas etmeyecek işler için hijyen ve sağlık söz konusu olacaktır. Elleri kolay kavrar, elden kolay çıkmaz ve ellerin içinde terleme yapmasını engeller, daha kolay iş göreme olasılığı ve ayrıca gıda sektörlerinde de rahatlıkla kullanım amaçları sağlanmaktadır.

Lateks Eldiven Kullanım Amaçları

Elastikiyet sayesinde elleri kavrar ve iş görme esnasında kolaylık ve güvenlik sağlar. Bulaşıcı enfeksiyonlara karşı koruma ve bulaşıcı hastalıklara karşı önlem amacı ile eldiven kullanımı sağlanmaktadır. Özellikle lateks eldivenleri doktorlar, muayene ve ameliyat esnasında kullanmaktadırlar. Tek kullanımlık muayene esnasında kullanımı tercih edilen pudrasız ve tek kullanımda atılan eldivenlerdir. Uzun süreli kullanımlarda elleri terletmeyen pudralı, parmak uçları pütürlü ve kaymasını önleyen aynı zamanda her ele uygun bedenlerde imal edilmiş lateks eldivenlerdir. Protein içermez ve lateks alerjisi olanlar rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sağlık sektöründe koru sağlayan lateks eldivenler çok yaygın olarak sağlık sektörünün bir parçasıdır.

Lateks Eldiven Fiyatları

Lateks kaplama olan lateks eldiven fiyatları ve modelleri hafif ve orta ölçekli montaj işleri ile mekanik atölyelerde kullanılmaktadır. Kamadan kavrama gerektirecek obje tutulması gerekli işlerde tercih edilmektedir. Mobilya ve ağaç işleri ile otomotiv sanayi işlerinde, nakliye ve istifleme işlerinde tercih edilmektedir. Direk lateks eldivenler ise sağlık sektörlerinde, gıda ayırma, işletmelerinde, gıda ayıklama ve paketlemelerde, tüm sağlık işlemlerinde muayene ve ameliyat işlemleri sırasında, hafif ama bulaşıcı yağ, pis, ortamlarda ellere direk temas ettirmemek amacı ile kullanılmaktadır. Ev temizliğinde ve ellerin kirlenmemesi için gerekli her ortam işlerde tercih edilmektedir. Kullanım ağı büyük ve hijyenlik ayrıca ekonomik kullanım alanları sağlayarak koruma imkânları sağlayan kullanım amaçları ile tercih edilmektedir.

3 adet ürün bulunmuştur.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.