Filtrele
Marka
Renk
Beden
Cinsiyet
Diğer

Çelik Burunlu İş Botları

İşyerlerinde çalışanların sağlığı ve güvenliği için giydikleri kıyafetlerin koruyucu özelliklerde olması gerekir. İş kazalarında en çok zarar gören uzuvlardan biri de ayaklardır. Bu nedenle ayakların iyi korunması gerekir. Çelik burunlu iş botları işçilerin ayak sağlığı ve korunması için özel olarak tasarlanmış bir iş kıyafetidir.

Çelik burunlu iş botlarında amaç işçinin iş esnasında meydana gelebilecek bir kaza durumunda ayak parmaklarının zarar görmemesidir. İşçinin giydiği ayakkabının ön kısmına yerleştirilen çelik burun ayağı rahatsız etmeyecek ve koruyacak şekilde dizayn edilmiştir. Çelik burunlu iş botları çelik ön yapı ile işçinin ayak sağlığını korurken ayağın rahat olması için diğer özellikleri ile de özel olarak üretilir. Sığır derisi gibi sağlam bir deri malzemeden üretilen botlar, sıcak ve soğuktan etkilenmeyen ve nefes alabilen ayakkabılar olarak imal edilir. İşçinin sürekli ayakta olacağı ve iş performansının yüksek olabilmesi için ayaklarının rahat olması gerektiği düşünülerek rahat bir içyapı ile tasarlanır. İş botlarının tabanları da sivri cisimlerin batmasını veya yerden gelecek bir zarardan korunması için uygun taban yapısına sahiptir. İş kazalarında ayak parmaklarının zarar görme ihtimalinin yüksek olduğu düşünülerek ayak yaralanmalarındaki riskleri azaltmak için çelik burunlar ile desteklenir.

Çelik Burunlu İş Botlarının Önemi

Çelik burunlu iş botları işyerlerinde çalışan işçilerin korunması için kullanılmaktadır. İş güvenliği için gerekli olan koruyucu iş kıyafetlerinden biri olan çelik burunlu iş botları, iş güvenliği yasalarınca belli özelliklere sahip belgeli botlar olmalıdır. İş güvenliği için işçinin meydana gelebilecek olası bir kaza durumunda ayaklarının korunması amaçlanır. İş kazalarında yaralanma riski yüksek olan ayakların korunması için çelik burunlu iş botları giyilmesi gerekir. Bu özel iş botları işçinin ayaklarının zarar görmesini önleyecektir. 

Çelik burunlu iş botları koruyucu olmasının yanı sıra rahat bir yapıda üretilir ki işçi çalışırken ayakları rahat olsun ve verimli bir şekilde çalışabilsin. Çalışanlar kendini güvende ve rahat hissettiğinde çalışma performansı ve motivasyonu da artacaktır. Bu nedenle iş elbiselerinin güvenli ve rahat olması işveren için kazancın da artmasına olanak sağlayacaktır. Yer ile teması ve yürümeyi sağlayan ayaklar ve giyilen ayakkabılar büyük önem taşır.

Çelik Burunlu İş Botlarının Fiyatları

Çelik burunlu iş botları farklı modelleri ile piyasadan çok daha uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz.

1 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.