Filtrele
Kategoriler
Markalar
Renk
Beden

Trafik Dubası

Uzun ve plastik bir yapıya sahip genellikle yol kenarlarında yaya ve araç trafiğini ayırmak için kullanılan araçlardır. Keskin virajların belirtilmesi ve araçlar için güvenlik sağlamak için kullanılmaktadır. Kullanılan dubaları yapım malzemesi sayesinde çarpmalara karşı dayanıklılık göstermektedir. Sınır alanı belirtmek için kullanılan trafik dubası ister istemez darbelere maruz kaldığı için dayanıklı yapıya sahip olması önemlidir. Özellikle otopark gibi alanlarda kullanıldığında çarpma olayı kaçınılmaz olduğu için dayanıklı esnek olması önem taşımaktadır.

 

Trafik, bütün insanların ulaşımı için düzenli hareket etme kabiliyetini kontrol eder. Kazasız belasız ulaşım imkânı sağlama noktasında, her bir ekipmanın farklı görevleri vardır. Plastik trafik zinciri, kırmızı beyaz yapısıyla dikkat çekici ve önemli bir üründür. Bununla birlikte park delinatörlü trafik dubası modeller, yollarda araç kullanan insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu ürünlerin 45 cm ve 75 cm farklı uzunlukta modelleri vardır. 45cm olanlarında 2 reflektör desteği bulunurken, 75 cm olan modellerde ise 4 adet reflektör desteği söz konusu olmaktadır.

 

Yere montajlanıp sağlam bir yapı ile birlikte bu ürünlerin kullanılması iyi bir sonuç vermektedir. Trafikte yol akışını ayarlayan emniyet güçlerinin burada alacağı tedbirler, yine insan sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Bireysel olarak, apartmanlarda, sitelerde ve belli bir takım yollarda, yerel yönetimler veya özel yönetimlerin bu ürünleri kullanması çok olumlu bir sonuç vermektedir. Son derece özenle üretilmiş bu ürünlerin tedariki için firmamızdan destek almanız size iyi bir fırsat sağlayacaktır.

 

Trafik Dubası Fiyatları

Ekonomik ve kaliteli ürün tedariki ile firmamız her zaman görevinin başında. İhtiyaçlarınızı sağlıklı ve avantajlı ürün koşulları ile karşılıyoruz. Tedarik için ortaya koyduğumuz çözümler, özellikle ihtiyaç sahipleri için her zaman önemli fırsatlar yaratmıştır. Trafik dubası fiyatları cazip olduğu gibi, birbirinden farklı ürünleri uygun fiyatlarıyla değerlendirebilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı olarak nitelemiş olduğumuz bu ürünler, size çok büyük destek ve avantaj sağlayacaktır.

 

Plastik Trafik Dubası

Son derece kaliteli ve esnek yapıya sahip olan plastik trafik dubası, kullanıldığı yerlerde bir çöz olmak durumundadır. Bazı durumlarda araçların bu dubalarla teması mümkün olduğu gibi, esnek yapı ve düzenli duruş sayesinde araçlarını herhangi bir zarar görmediği görülmektedir. Yine de insanların güvenliği için alınan tedbirlerin, bu kaliteli ürünlerle birlikte çok iyi sonuç verdiği görülmektedir. Esnek, zarif ve dikkat çekici ürün bütünlüğü ile insanların dikkatini belli bir yere toplamak mümkün olmaktadır. Kaza ve benzer riskleri ortadan kaldırmak için, bu ürünlerin büyük bir gereklilik olduğu açıkça görülmektedir.

 

Plastik Trafik Dubası Fiyatları

Burada görmüş olduğunuz duba çeşitlerinin, özellikle boyut farkı dikkat çekiyor. 45 cm ve 75 cm boyutu ile estetik, kaliteli ve güvenilir bir ürün bütünlüğü buradan size avantajlar sağlamaktadır. Özellikle park yeri veya giriş bölgelerinde, buradaki ürünlerin daha sık kullanıldığı görülmektedir. Aynı zamanda yol ayrımları veya emniyet alanları oluşturma konusunda, yine bu ürün seçeneklerini değerlendirmek gerekir. Plastik trafik dubası fiyatları ve çeşitleri değerlendirmesi yaparken, her bir ürünün çok emniyetli ve avantajlı olduğunu unutmamak gerekir. İnsan sağlığı için gerekli tedbirleri oluşturacak ürün alternatifleri, çok cazip ve avantajlı sonuçlarla karşınıza gelmektedir.

 

Trafik Dubasının Önemi

 

Genellikle araçların yayalara ait yola geçmemesi için kullanılmaktadır. Yayaların ve araç sürücülerin can sağlığını korumak için kullanılmaktadır. Bazı durumlarda trafiği düzenleyici etkisine sahip olmaktadır. Yerleştirme düzenine göre araçları belirli bir düzen üzerinde yola devam etmesini sağlamaktadır.

 

Trafik Dubalarının Çeşitleri

 

Trafik dubası kara yolu üzerinde kullanıyor ise kısa boylu koni şeklinde dubalar kullanılmaktadır. Taşınabilir ve ebat küçük olduğu için yer tasarrufu sağladığından karayolları tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür. Bu ürünler alt tarafında ağırlık olduğu için kolay devrilmez. Fakat çarpmalar karşısında devrileceği için trafikte tehlikeli bir durum yaratabilir. Böyle bir durumda karşılaştığınızda dubanın düzeltilmesini sağlayarak olası kazaların önüne geçebilirsiniz. Koni şeklindeki koniler hem fosforlu hem de tepe noktasına takılan uyarı ışığı ile dikkat çekici bir görüntü elde edilebilir. Bu dubalar reklam afişi yayınlamasında da kullanışlı bir üründür. Yere sabitlenen elastik yapıdaki dubalar ise araç ve yaya trafiğinin birbirinden ayrılması için kullanılmaktadır.

 

Yapısı itibariyle esnek olduğu için çarpma esnasında eğilerek kırılmayı engelleyecektir. Aynı zamanda araçların zarar görmesini de engelleyecektir. Bu dubaların fosforlu şeritler içermesi aynı zamanda gece kullanımı için uygundur. Hem fosforlu şeritler hem de tepe noktasına konulan uyarı ışıkları sayesinde hem gece hem gündüz dikkat çekici bir ürün haline gelmektedir.

 

Trafik Dubasının Ebatları ve Şekilleri

 

En küçük ebattaki 30 santimetre olan duba koni şeklinde olan dubalardır. Bu dubalar otoparklarda park yeri alanını belirtmek amaçlı kullanılabilir. Karayollarında daha büyük koni şeklinde olan dubalar kullanılmaktadır. Bunlar 50 santimetreden 75 santimetreye kadar boyutlandırılmıştır. 90 santimetre uzunluğundaki en büyük dubalar ise yola sabitlenerek kullanılan esnek yapılardaki dubalardır. Bu ürünler kalıcı yer belirlemelerinde kullanılmaktadır. Genellikle yaya ve araç yollarını ayırmakta kullanıldığı gibi toplulukların sınır belirlenmesinde de kullanılır.

 

Trafik dubası aslında günlük yaşantınızın her anında karşınıza çıkabilecek ve hayati önem taşıyan araçlardır. Trafik dubalarının bulunduğu kısımlar mutlaka dikkatli davranmanız gereken kısımlardır. Uyarılar ve trafik dubalarının gösterdiği işaretleri dikkate alındığı taktirde yaşam kaliteniz daha da güzel olacaktır. Trafik dubalarının bulunduğu alanlarda dikkatli davranarak ve yapılan uyarıları dikkate alarak olumsuzluk oluşturulabilecek her konuda korunmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden trafik dubaları kullanmak ve kullanılan alanlarda dikkatli davranmak oldukça önemlidir.

4 adet ürün bulunmuştur.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.