Filtrele
Marka
Renk
Beden
Cinsiyet
Diğer

Fermuarlı Yaka Sweatshirt 

Sweatshirt günlük giyimin en kurtarıcı üst giyim kıyafetleri arasında yer alır. Hem Erkek modelleri hem de kadın modelleri olarak spor giyimin en çok tercih edilenleri arasındadır. Kadın modelleri ve erkek modelleri çocuk modelleri olarak sınıflandırılabilir. Özellikle mevsim geçişlerinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Mevsim geçişlerinde kıyafet seçimi son derece zordur.

Mont mu giyilir ya da sıcak olursa bunaltır mı gibi handikaplar çok fazla olabilir. Bu nedenle fermuarlı yaka sweatshirt modelleri hayat kurtarıcı modeller arasındadır. Bu ürünler pek çok farklı renkleri ya da pek çok modeli ile sevenlerinin sıkça kullandığı giyim çeşitlilikleri arasındadır. Yaka özelliği son derece rahat kullanım sağlar. Giyerken fermuar özelliği sayesinde son derece kullanışlı bir tasarım içerir. Her renk modeli ve pamuklu iç astar yapısı da bu ürünlerin daha çok tercihe dilmesinde etkendir. Pamuklu olan ürünler daha çok kış aylarında daha çok tercih edilir. Buna oranla bahar dönemlerinde daha ince modeller de tercih edenler için kullanılan modeller arasında yerini alır.

Fermuarlı Yaka Sweatshirt Modelleri

Her kıyafet seçiminde olduğu gibi fermuarlı yaka sweatshirt seçiminde de dikkate edilmesi gereken belli başlı detaylar vardır. Bu detaylara dikkat edildiğinde daha rahat bir ürün kullanımı söz konusudur. Özellikle spor kıyafetler ile tamamlanarak kullanılan bu ürünleri pek çok farklı renk ile tercih edenler sitemizde bu modelleri bulabilirler. Fermuarlı tasarımlar, desenli tasarımlar, koyu renk tasarımlar ile pek çok modeli de kullanılan modeller arasındadır. Özellikle canlı renklerin hakim olduğu tasarımlar her mevsim özelliğinde sıkça tercihe edilir.

Özellikle yaka fermuarlı olan modelleri hem spor kombinlerde hem de bahar ve kış aylarında ideal modeller arasındadır. Ayrıca bu ürünlerin önemli özelliğinden biriside hem erkek hem de kadın modellerinin fark etmeksizin kullanılabilir olmasıdır. Özellikle salaş modelleri de etek ve pantolon çeşitleri ile kombinlenebilir. Kalınlık olarak her döneme göre hazırlanan bu modeller incelik olarak da son derece kullanılabilir özellikte tasarlanır. Yaz geçişlerinde ve kış geçişlerinde   en önemli kurtarıcı kıyafetler arasındadır.

Fermuarlı Yaka Sweatshirt Fiyatları

Fermuarlı yaka sweatshirt bu dönemin en çok tercih edilen ürünleri arasında hem şık hem de kullanım kolaylığı ile tercih ediliyor. Fermuarlı yaka sweatshirt  modellerini uygun fiyatlarda sitemizden bulabilirsiniz. Model ve renk çeşitliliği sayesinde iş yerlerinde şık kombinler yapabilirsiniz. Fermuarlı yaka sweatshirt modellerimiz özel dikim ile yapılmış ürünlerdir. İş yerlerinde rahat bir şıklığa sahip olmanız için güvenli alışveriş sayesinde sitemizden bu modelleri cazip ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.. Fırsatlar ve indirimlerimizden yararlanmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

2 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.