Filtrele
Kategoriler
Marka
Renk
Beden
Cinsiyet
Diğer

 

Aşçı Ceketleri

Herhangi bir işletmede işçilerin yemek ihtiyacını karşılamak için sağlam bir alt yapıya sahip olmak ve bilinçli olmak gerekiyor. Temiz ve sağlıklı gıdalar hazırlama konusunda aşçılar gerçekten çok büyük görev üstlenmiş durumdadır. Temizlik tertip ve düzeni konusunda aşçıların kullanmış olduğu kıyafetler çok önemli bir yere sahiptir ve her zaman dikkat çeken özellikleri temsil etmektedir. Firmamız arklı sektörlerde iş kıyafetleri konusunda çok önemli çalışmalar yapmıştır ve bu çalışmalar sonucunda insanlara çok özel kıyafetler kazandırılmıştır.

Temizlik ve sağlığın belirtisi olarak görülen aşçı ceketleri noktasında yine çok kaliteli ürün ve hizmetlerimiz karşınıza çıkmaya devam ediyor. Beyaz ve hijyenik ölçülere sahip olan kumaş ile birlikte dokuma ve kesim teknolojisi en üst düzeyde olan hizmetler ile birlikte birbirinden kaliteli ceket modelleri oluşturmaya devam ediyoruz. Sayfalarımızı inceleyen ve buradaki ürünleri yakından gören müşterilerimiz için gerçekten farkımızı anlamak çok daha kolay görülmektedir. Böylelikle işletmeden gıda ihtiyacını karşılamak isteyen herkes bu sağlıklı ve kaliteli seçenekleri ile birlikte avantajlı bir konuma gelmektedir.

Aşçı Ceketleri Modelleri

Özellikle ve tasarım konusunda çalışmalarınız çok ciddi sonuçlar vermeye devam ediyor. Çalışan personelin fiziksel özelliklerine uygun kıyafetler oluşturma konusunda bunca zamandır çok başarılı adımlar atmış durumdayız. Sağlıklı ve güvenilir kıyafetleri en iyi şartlarda tedarik edebilmek için bekleyen herkese yardımcı olmaya hazırız. Çalışanların çok daha rahat edeceği ve sağlıklı bir şekilde hizmet vereceği aşçı ceketleri çeşitleri, ürün seçeneklerimiz içerisinde önemli bir yer tutuyor.

Beyaz renk bu sektörde kıyafet konusunda gerçekten önemli bir simge haline gelmiştir. Temizliğin ve saflığın sembolü olan bu renk ile üretilmiş model kıyafetler sayesinde insanlar gönül rahatlığı ile yemek ihtiyacını karşılayabilir. Personelin sağlığını düşünen ve performansını üst düzeyde görmek isteyen işletmeler için hazırlamış olduğumuz kıyafetler gerçekten bir yardımcı niteliğindedir.

Aşçı Ceketleri Fiyatları

Polyester, gabardin modeller ve bunun yanı sıra hâkim yaka çeşitleri ile birlikte bay ve bayanlar için gerçekten mükemmel ceket üretimine devam ediyoruz. Sağlıklı ve lezzetli yemekler yapması beklenen aşçılar elbette ki öncelikli olarak kıyafetleri ve duruşu ile birlikte insanlar üzerinde iyi bir intiba bırakmalıdır. Yemek gibi çok önemli bir konuda seçici ve titiz davranmak aynı zamanda tüm personelin sağlığını düşünmek anlamına gelmektedir.

Kıyafet ve aparat tedarik noktasında en iyisini üretmeye çalışan firmamız ticari boyutları son derece gelişmiş bir anlayışla hizmet ediyor. Aşçı ceketleri fiyatları inanılmaz rakamla karşımıza çıkarken her bir ürün kendi rakamını hak eden bir görüntü ortaya koymaktadır. Zengin ve çeşitli kategori oluşturma konusunda başarılı olan firmamız ürün ve hizmet seçenekleri konusunda size yine en iyilerini sunmaya devam ediyor. 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo avantajı sipariş için gerçekten etkileyici bir seçenek olarak kendini gösteriyor.

 

15 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.