Filtrele
Marka
Renk
Beden

Yanmaz Eldiven

Alev almayan kimyasal malzemeler ile birlikte, pek çok kumaş artık bundan sonra yanmaz özellikleri temsil edebilir. Özellikle yangın riskinin olduğu bölgelerde müdahale etme şansını arttıracak seçenekler, hem yapısı itibarıyla hem de kullanım avantajları itibarıyla insanlara pek çok konuda kolaylıklar sağlamaya devam edecektir. Dayanıklı, koruyucu ve sağlam muazzam ürün modellerinin, aynı zamanda ısıya dayanıklı yapısı gerçekten zaruri ihtiyaçlarını avantajlı sonuçlarını göstermektedir.

 

Kaynak da dâhil olmak üzere pek çok mesleki çalışma performansı konusunda, bu sağlıklı ürünlerin pratik ve anlamlı yönü ile birlikte insanlara çok büyük katkısını yakından görmek mümkün olmaktadır. Günümüz üretim koşulu ve avantajlı ürün şartları ile birlikte, yanmaz eldiven pek çok sektörde parmakla gösterilecek bir avantajı ön plana taşımaktadır. Isıya dayanıklı sağlam ve avantajlı seçenekler ile birlikte, kendi mesleki grubunda şans ve fırsat bulmak isteyen insanlar için önemli imkân burada ortaya çıkmıştır.

 

Yanmaz Eldiven Fiyat

Ateşe, ısıya dayanıklı seçeneklerin, insanları koruma yönünden çok büyük avantajları var. Böylesine önemli bir konuda üretim teknolojisi hayli ilerlemiş ve belli seviyeye gelmiş durumdadır. Bununla birlikte yanmaz eldiven fiyat koşullarının, yine insanlardan yana muazzam bir fırsat yarattığı görülmektedir. Pratik ve son derece kullanışlı olmasına rağmen, kalite bakımından bu muazzam ürünlerin insanlara çok büyük desteğini yakından görebiliyoruz. Hem ekonomik olarak hem de maddiyat açısından fırsat yaratan seçenekler ile birlikte, ürün fiyatları size gerekli kolaylıkları sağlamaya devam etmektedir.

 

Yanmaz Eldiven Çeşitleri

Sadece eldiven değil, kolluk takarken de yangın veya sıcaklık riskini minimum seviyede tutmak önemli. İnsanları rahat hareket ettiren, onları koruyan ve pek çok sektörde avantaj sağlayan tercihler, yanmaz eldiven çeşitleri ile insanlara çalışma konusunda önemli bir kabiliyet ve destek vermektedir. Bu nitelikte ürünler yükselen performans ve avantaj sonuçları ile beraber, insanlar için ekstra imkânlar sağlamaya devam etmektedir. Ürün kalitesi ve yüksek standartlar, yine insanların değerlendirmek istediği cazip koşulları gösteriyor. Kalite ve avantajlar yönünden, yine ortak noktada buluşmak ve avantajları buradaki ürünlerle birlikte mümkün olmaktadır.

 

Uzun Kollu Yanmaz Eldiven

Kolları uzun ve aynı zamanda yanmaz özelliği taşıyan eldiven modellerinin, pek çok sektörde insanları koruyan yapısı dikkat çekmektedir. Sıçrayan ateşler, metaller ve buna benzer unsurlarla birlikte, yangın viskinin olduğu bölgelerde elinizi kolunuzu ve vücudunuzu koruyacak seçenekler büyük bir özelliğe sahiptir.

 

Uzun kollu yanmaz eldiven kullanıldığı yerde önemli bir performans ve avantaj oluşturmak durumundadır. Günümüz koşullarında kalite ve standartları en üst seviyedeki sonuçları, burada ürün kalitesi ve performansı ile birlikte cazip bir imkân yaratmak durumundadır. Koruyucu ve sağlıklı malzemelerin kullanımı ile beraber, önemli sektörün malzemelerinden en iyi şekilde avantaj sağlayabilirsiniz.

 

Isıya Dayanıklı Eldiven

Isıya dayanıklı eldiven, yüksek ısı ile çalışılan işyerlerinde çalışan işçilerin kullandığı özel bir eldivendir. İş sağlığı ve güvenliği için çalışanların koruyucu ekipman kullanılması zorunludur. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında yer alan işyerlerinde çalışanların korunmasını esasa bağlamıştır. İşveren işçinin sağlık ve güvenliği için gerekli koruyucu ekipmanı işçiye sağlamakla yükümlüdür. Isıya dayanıklı eldivenler de işçi sağlığı ve güvenliği için kullanılması zorunlu ekipmanlardan biridir. Ellerin yüksek ısıya maruz kalabileceği demir çelik sektöründe, fırınlarda, sıcak metal ve saç işlemelerde, cam sanayinde, gıda sektöründe ve yüksek ve orta dereceli ısıya maruz kalınan tüm işletmelerde ısıya dayanıklı eldiven kullanılması zorunludur. İşyerlerinde işçi güvenliği için kullanılacak olan ısıya dayanıklı eldivenler özel olarak üretilmiş, belli özellikleri taşıyan, dayanıklı ve sağlam eldivenler olmalıdır.

 

Yüksek Isıya Dayanıklı Eldiven

Isıya dayanıklı eldiven, yüksek ısı derecelerine dayanabilen özel üretim eldivenlerdir. Isıya dayanıklı eldiven ortalama 250 santigrat derece ısıya dayanabilir. Meta-aramid ve pamuk hammadde ile üretilmektedir. Isıya dayanıklı eldivenler kullanıcının sadece elini değil bilek kısmını da ısıya karşı korumak amacıyla uzun bileklikli olarak yapılır. Eldivenin özel yapısında bulunan meta-aramid ısı ve ışınları geri yansıtma özelliğine sahip olup ısıyı emmez. Bu özelliği ile ısının ele ve bileğe zarar vermesini önler. Aşınmaya, delinmeye ve kesilmelere karşı da dayanıklı olan ısıya dayanıklı eldiven kolay kolay bozulmaz. Ancak eldivende küçük bir aşınma ya da delik oluşmuş ise hemen yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Zira işçi sağlığı ve güvenliği çok önemlidir. İşçiyi korumak amacıyla eldivenlerin kontrol edilmesi ve gerektiğinde yenilenmesi şarttır. Isıya dayanıklı eldiven sıcak materyaller ile temasta üstün koruma sağlar. Fakat direk yanan ateşe dokunulması risk taşır. Örneğin gıda sektöründe fırın tepsisini alırken eldiven eli ve bileği korur. Ancak direk alevin içinde el ateşle temas ederse korumayacaktır. Isıya dayanıklı eldiven sıcak ortamlarda maksimum koruma sağlamaktadır.

 

Isıya Dayanıklı Eldiven Fiyatları

Isıya dayanıklı eldiven iş sağlığı ve güvenliği ekipmanları satan mağazalarda ve internet sitelerinde satışa sunulmaktadır.En dayanıklı ve güvenli ısıya dayanıklı eldivenleri www.ismont.com.tr internet sitemizde satılmaktadır. CE belgeli ısıya dayanıklı eldivenlerimiz sağlam ve güvenli olacak şekilde özel üretilmiştir. Kalite kontrolleri yapılmış ve tüm sertifikaları tam olan ısıya dayanıklı eldivenlerimiz üstün korumalı eldivenlerdir. İşçilerin sağlığı ve güvenliği için kullanılacak olan eldivenler sitemizde piyasadan daha uygun fiyatlarla ve cazip ödeme seçenekleri ile hizmetinize sunulmuştur. İnternet sitemiz alışveriş yapacak kişileri korumak amacıyla tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Kargo ve teslimde sorun yaşamadan rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kaliteli ve güvenli internet alışverişi işe en sağlam ve dayanıklı ısıya dayanıklı eldiven için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

3 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.