Filtrele
Marka
Renk
Beden

Köpük Nitril Eldiven

İşçi eldivenleri çoğunlukla oluşabilecek yaralanmaların önüne geçerek, işçilik sırasında daha kolay ve sağlı iş görme amacı ile kullanım sağlanmaktadır. Çeşitli işçi eldivenleri mevcuttur. Bunlar yapılan işin çeşitliliği ve amacına uygun tasarlanmış imal edilmiş çeşitliliğe mevcuttur. Nitril, sentetik yapıya sahip ve kauçuk ham medde kullanılarak yapılan işçi eldivenidir. Bazı fiziksel özellikleri kaldırabilecek yapıya sahip imal edilen, köpük takviye ile petrol, yağ, nitrile dayanıklı delinmeye dirençli ve lateks yapısı mevcuttur.  Köpük nitril eldiven iş sağlığı ve koruması için tercih edilmesi gereken bir iş tamamlayıcı bir etkendir. Özellikle yağlı çalışma ortamlarına uygun hazırlanmış, imalatı yapılmış özel tasarımlı kullanışı ve kavraması en uygun işçi eldivenidir.

Köpük Nitril Eldiven Çeşitleri

Özel formda hazırlanan köpük nitril eldiven, hem sıvı hem de kuru alanları rahat kavrama özelliğine sahiptir. Çırpılmış özel nitrilden üretilen, köpük nitril kullanılmış, el kısmında pamuklu astar kullanılmıştır ve bilinen nitrilden farklı protein içermez. Kimyasal madde içerikli işlerde tam garantili iş koruma unsuru sağlanmaktadır. Yüzde yüz pamuk içerikli astar sayesinde terlemeyi önler, iş esnasında dış etkenlere karşı erimez, yıpranmaz, yırtılmaz dayanıklı bir yapısı vardır. Her iki durumda da kuru, sıvı maddelerde dayanıklı olarak kullanım amacı sağlar. Özel yapım nitril, yapılan işlerdeki kullanım aşamasında daha dayanıklı bir eldiven unsuru sağlayarak, yırtılmaya ve kesilmelere dayanıklılık sağlar. Mükemmel özelliklere sahip köpük nitril eldiven çok amaçlı kullanım sağlamaktadır.

  • Köpük nitril eldiven

  • Mavi noktalı nitril eldiven

  • Tam kaplı nitril eldiven

  • Light nitril eldiven

  • Nitril muayene eldiveni olmak üzere çeşitleri mevcut olup birçok iş alanında kullanım sağlanarak iş sağlığı koşulları sağlamaktadır. Dayanıklı yapıları ile kullanım amaçlarına göre çeşitlilik sağlayan yapılara sahiptir.

Köpük Nitril Eldiven Fiyatları

Kullanım alanlarına uygun bir çeşide sahip olan köpük nitril eldiven ürünleri birçok alanda kullanım sağlanarak iş sağlığı işlevini yürüterek tercih edilmektedir. Kimya içerikli maddelerde özellikle olmak üzere, dağıtım, inşaat, depolama, montaj, taşıma, dağıtım, tamirat, boşaltma ve yükleme, otomotiv, sanayi, tamirat, temizlik, hastane gibi çok amaçlı kullanım sağlanan işçi eldivenleridir. Sarı eldiven, inşaat eldivenleri ve kimyasala dayanıklı eldiven olarak da bilinmektedir. Birçok sanayi ortamına dayanıklılık sağlayan, hastane, otomotiv, sanayi ortamlarında kullanılan işçi eldivenleri mükemmel dayanıklılığı ile işçi koruma amacı ile işçi el derisine zarar vermeden kullanım amacı taşımaktadır. Çeşitli yağlara, kimyasal atıklara ve petrol yakıtlarına dayanıklı ölçüde imal edilmiş eldivenler ile güvenli iş birliği, sağlıklı ortam ve korumalı iş seviyesi yaratır. Karıştırılmış nitril ve köpük kaplama, pamuklu iç astar özellikle parmak uçları ayrıca bilek kısımları örgü sayesinde tam koruma tüm iş alanlarında çok tercih edilen tam korumalı güvenilir, iş güvenliği sunan bir işçi eldivenidir.

8 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.