Filtrele
Kategoriler
Markalar
Renk
Beden

Camcı Eldiveni Çeşitleri

Mesleğini başarılı bir şekilde icra etme noktasında, insanlara sağlanan destek ve avantajlar her zaman başarılı bir sonuç ortaya koymuştur. Tedarik sisteminin burada üretmiş olduğu nitelikli ürünler, gerçekten yüksek performansı ve önemli bir kaliteyi insanların gözü önüne getirmektedir. Eşsiz ve etkileyici çözümlerle beraber, burada gözden geçirilmiş seçenekler insanlar için gerçekten dikkatle değerlendirilmesi gereken avantajlar yaratıyor. Hem çözüm hem de ihtiyaç karşılama noktasında bir gereklilik olarak gördüğümüz camcı eldiveni , insanların kullanmaktan memnuniyet duyduğu bir ürün seçeneğini göstermektedir. Üretiminden kullanımına kadar geçen süreçte özenle insanlara ulaştırılmış olan eldiven modelleri, koruyucu özelliğini en iyi şekilde insanlara göstermek durumundadır. İş sektörü olarak birçok farklı tehlikeli iş kolu mevcuttur. Son zamanlarda iş sağlığı denetimleri artmış ve gerekli önlemleri almayan yerler gerekli cezai uygulama ile uyarılmıştır. İş budur ki ağır ve tehlikeli olması sebebiyle de çalışanı tehlikeye atabilecek boyutta ağır iş kazaları ile karşılaşılmıştır. Teknolojik gelişmeler ile insan konforu ve sağlığı ile tehlike kontrolü ve tamamlayıcı ürünler ile insan yaşamı tedbir ve koruma getirilmiştir. Cam eldiveni her türlü ısınmaya ve sürtünmeye dayanıklı yüzde yüz paslanmaz çelikten üretilmiş olması ve dayanıklılığı ile iş yerlerinde tercih edilmektedir. Pek çok farklı mesleği icra etme noktasında, insanların kullandıkları eldiven modelleri, elleri korur ve insanların performansını yüksek seviyeye çıkarır. Çalışırken daha iyi ve güvenilir bir şekilde görevini yerine getirmek isteyen insanlar, bu eldivenlerden faydalanmalıdır. Farklı mesleki gruplarda değişik şekilde ihtiyaçlar ortaya çıkarken, özellikle cam ile uğraşan insanların çok daha dikkatli olması gerekir. Cam kesici bir unsurdur ve dikkat edilmediği zaman insana büyük zararlar verebilir. Camcılık mesleği ve buna yakın pek çok nitelikli çalışmada, bu tip eldivenlerin çok büyük bir gereklilik olduğu bilinmektedir. Gerek üretim gerekse de montaj ve değişik seçenekler ile beraber, cam eldiveni insanların koruyucu bir unsuru olmak durumundadır. Gösterişli ürün kataloğu ile özellikle insanların karşısına çıkmış olan nitelikli ürünler, sağlam yapısı ve dayanıklı görüntüsü ile insanlara kolaylık sağlamaktadır. Mavi noktalı nitelikli seçenekler ve özellikle iş eldiveni olarak gördüğümüz kesilmez ürün seçenekleri, insanların değişik çalışmalarda korunmasını mümkün hale getirmektedir. Hemen harekete geçip kendiniz için uygun olan tercihi burada değerlendirmeniz çok önemlidir.

Cam Taşıma Eldiveni

Cam blokları sorunsuz bir şekilde taşımak için, kesilmez sağlam nitelikli eldivenler çok önemlidir. Bu eldivenler dayanıklı yapısı ile insanları korur, hatta elleri muhafaza eder. Özellikle de cam taşıma eldiveni ve belli bir takım avantajlarla birlikte, buradaki ürün seçeneklerini gözden geçirmek gerekmektedir. Özellikle de kullanıcı kitlesinin ihtiyaçları ve avantajları düşünüldüğü zaman, buradaki ürün çözümlerinin insanlara gerçekten önemli fırsatlar yarattığını belirtmek gerekmektedir. Kullanışlı modellerle birlikte burada ihtiyaçları karşılamak çok daha kolay olmaktadır.

Camcı Eldiveni Fiyatları

Nitelikli bir ürün ve bu ürünün maliyeti, gerçekten önemli özellikle de müşterilerin tedarik noktasındaki beklentileri buradaki ürünün maliyeti ile bağlantı oluşturmaktadır. Kullanışlı, sağlam, dayanıklı ürün tercihlerinin, fiyat olarak ve kalite olarak iyi sonuçlarını görmek mümkün. Camcı eldiveni fiyat aralıkları, son dönemde insanların sağlığı için ideal bir tercihin avantajlı koşullarını göstermektedir. Kaliteli ve muazzam bütünlükle birlikte, burada ürün hassasiyeti, özellikle insanların bu konuda tercihi ile önemli derecede bağlantı oluşturmak durumundadır. İndirimli fiyatlar ve önemli çözümlerle beraber, buradaki fırsatları değerlendirmek gerekmektedir.

Camcı Eldiveni Özellikleri

Cam eldiveni, cam taşıma amacına sahip olduğu için taşıyacak kişinin elini kesmemesi gerekmektedir. Bunun için cam eldivenleri paslanmaz çelikten üretilmiştir. Camcı eldiveni özellikleri oluşabilecek mekanik risklere karşı koruma sağlar. Cam eldiveni, cam üretim alanlarında faaliyet sırasında, kesimhanelerde, kesiminde tehlikeli işlerde, gıda, tekstil ve benzeri işlerde kullanılmaktadır. Yapılan işlem sırasında elin şeklini alır, hareketleri kısıtlamaz ve eli kavrar. Cam eldiveni, tüm kesi işlerindeki tehlikelere karşı dayanıklı olması sebebi ile tüm dikkatsizliklerde kişinin elini koruyarak oluşacak yaralanmalardan elleri korur.

Camcı Eldiveni Kullanımı ve Kullanım Yerleri

Tehlikeli ve kesici tüm işlerde kullanılan cam eldiveni, aynı zamanda çift yüz ile kullanım sağlar, bu sayede her iki ele de uyumluluk sağlamasıdır. Her ele giyilebilecek imalatta yapılmış, bilek kısmı ayarlanabilir ve EN 1082-1 normlarına uygun kalitede üretim yapılmaktadır. İnsan sağlığı önemsenerek imalatı yapılmış cam eldivenler, iş tehlike sınıfına göre kullanım sağlanması zorunlu bir ihtiyaçtır. Oluşan iş tehlikelerin önüne ciddi oranda geçilmiş, kişilerin yaralanmaları, kalıcı hasarlar ile tedavi alması, ayrıca işverenin işinde aksaklık, erteleme gibi durumların önüne geçilmiştir. Yaş, cinsiyet fark etmeksizin tehlike içerikli işlerde kullanımı şartlandırılmış, alalına ve iş yüküne göre uyumluluk sağlayan bir bütünlüktür. Tüm kesici iş işleyişine sahip firmalarda kesici, yaralayıcı, ağır ve zorlu işlerde kullanılmaktadır. İnşaat alanları, cam fabrika, cam atölye ve dükkânları, ağır metalik işlerde, teneke kesiklerinde, kauçuk işlemler ile malzemeleri içeren firmalarda özellikle kullanılmaktadır. Diğer kullanım alanları, ağaç ve ağaç işleme atölyelerinde, kâğıt ve kâğıt üretimi, mantar ürünleri üretiminde, bina dışı, sıva, alçı çalışmaları, depolama alanlarında kavrama gerektiren, ağırlık kaldırıldığında, tehlikeli maddeler ile çok uğraşta kullanılmaktadır. Cam eldiveni, ele zarar verecek kesikleri kalın ve dayanıklı yapısı ile koruması, deriye teması kesmesi ayrıca kullanılan işin yıpratıcı etkisi olmaması sonucu kullanım alanları oldukça geniştir. Transport, metal işlerinde, montaj, inşaat alanlarında, tarım işleri, paketleme işlerinde, yapılan işlerde genel koruma amacı ile tercih edilmektedir. Yanmaz, yapışmaz yapısı, ağır kaldırım gerektirecek işlerde aşınmaz ve eldiven içinde deriye zarar vermez. İşin maddelerine ya da bir başka deyişle işin tümüne zarar vermez.

3 adet ürün bulunmuştur.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.